Jdi na obsah Jdi na menu
 


3.4.2007

Táákže. Na podnet istej nemenovanej osôbky som tu zaviedla taký denník... no ale zase aby ste si nemyslely, nemienim sem čosi písať každý deň... na to neni čas ani chuť. Zato ak by ste chcely niečo napisat vy (na deň ktorý chcete) môžete mi to poslat na adela767(zavináč)azet.sk alebo ICQ= 470-003-692

A čo sa dnes teda v škole dialo? Znova bol zber papiera a tak sa poniektorý šťastlivci (vybraní podľa neviem akých kritérii) mohli zúčastniť na rannom vážení papiera a uliať sa z prvých dvoch hodín, zatiaľ čo tí menej šťastný museli sedeť vnútri. Ale po druhej hodine sa usmialo šťastie aj na tých "odutých", lebo sme mali ísť s p.p. Mastrakovou pre papier z daňového úradu. Milá p.p. Mastraková však zrejme svoje cigaretky považovala za vzácnejšie ako stráženie KVARTY a tak nás tam poslala samých a Adele (teda ako mne :D) povedala ze to mám na starosti. Ľudia to si neviete snáď ani predstaviť ako vás išlo ťažko zmobilizovať! Keby som vás bola nechala v tom parku pred kostolom ako niektorý chcely, tak by nemal kto nosiť papier a tak mi nezostávalo nič iné ako vám "rozkázať" aby ste išli so mnou (a s tým mali istý ľudia problém a tak mi radšej vynadali že čo si to dovoľujem vám rozkazovať). Nakoniec však bolo všetko OK (aj napriek tomu, že chalani vyliezli na strechu daňového úradu a asi 10 min nám od tial kývali) a my sme sa šťastne dotrepali na váženie papiera.

13.4. 2007

Dnes tu máme niečo od nášho Misda, ktorý bol taký ochotný a podelil sa s nami o zážitky z chemickej olympiády. :D

Piatok trinásteho 

Maťa, Martin, Slavo, Jana, ja , Matúš, a  Adam sme sa prihlásili na chemickú olympiádu. Mysleli sme, že bude trvať iba prvé dve hodiny, ale zistili sme, že sme sa mýlili keď sme zbadali, že je prvá hodina preč a ešte sa len rozdávali narcisy pre baby, ktoré ich mali rozdávať po škole. Na ďalšiu hodinu sme začali riešiť. Dostali sme zadania a čumeli sme na ne s otvorenými ústami čo sa tam vlastne píše. Prešla druhá hodina a prišla tam iná trieda. Nikto nás nekontroloval, tak sme písali olympiádu všetci. Cez štvrtú hodinu bola porada a my sme boli v labákoch sami. Tak sme si to všetci všetko navzájom prekontrolovali a išli sme to odovzdať Goceliakovej. Zistili sme, že polku z toho máme zle. Cez piatu hodinu sme mali robiť pokusy. Godzila nám zadala úlohu, aj nám spravila tú laboratórnu prácu, dokomca nám aj pomohla vypočítať príiklady. Na konci šiestej hodiny sme išli domov a Martin zistil, že zabudol odovzdať zadania.

Okrem olympiády z chémie sa v tento deň konala aj plavecká súťaž na ktorej som sa z našej triedy zúčastnila bohužiaľ iba ja :( Dopadlo to tak, že naše družstvo zložené z 3 terciánok a A..P. skončilo na štvrtom mieste. (hlavná vec že sme neboli posledné.... ale radšej sa ma ani nepýtajte koľko bolo súťažných týmov...)

20.4. 2007

Amáme tu ďalší príspevok od Misda :))) dikiiiii ti!

Začala sa prvá hodina a naše baby išli na futsal. Druhá hodina mala byť písomka z fyziky, ale bolo nás málo tak sme sa vyhovorili ze to futsalistky chcu písať s nami. Prvý zápas sme síce celý nevideli, ale aspoň druhý polčas stál za to a hlavne to, že sme vymeškali polku geografie. Baby vyhrali 6:0. Dalsia hodina bol deják, ale Bradáč nám nedovolil ísť na futsal. Našťastie bola porada a my sme si dali na chodbu, medzi dvere stoličky a postavili sme sa na ne aby sme mohli pozerať. Asi v desiatej minutke prišlo velké sklamanie, dostali sme gol, a my sme boli smutný. Všetko sa však obratilo a nakoniec sme vyhrali 5:1. A naša Maťka dokonca zahrievala lavičku, ale nakoniec si aj zahrala. Baby vyhrali cely futsal a my sme cez hodinu rýchlo utekali za nimi. Ked sme sa vracali, stretli sme Bradáča a len tak sme ho pozdravili. On si našťastie nevšimol, že má mať s nami hodinu. :D

23.4.2007

Dnes sme zistili, že ako sa zdá, naša p. p. Krivá nemá systém skúšania. Napriek tomu že som si pre ňu pripravila strhujúce a nesmierne zaujímavé rozprávanie o stegosaurovi (zahŕňajúce veľkosť jeho mozgu) vyvolala Sláva, ktorý už narozdiel odomňa známku má. Maťa chcela aby som ju sem nejakým spôsobom zakonponovala takže- Maťa dostala zo skúšania 1 :DD

25.4.2007

Dnes sme mali na matike päťminutovku a vzhľadom na to, že nám ju opravovali spolusediaci, malo až podozrivo veľa ľudí jednotky... Po matike bola chémia s našou milovanou Helenkou. Napriek tomu, že sme mali nachystanú tajničku, nám až prekvapivo jasne dala najavo že na to sere zvysoka. Namiesto toho začala skúšať. Pri skúšaní sa tiež prejavila kolektívnosť istých ľudí, ktorý zrejme považovali za veľmi zábavné poradiť niekomu zle... Nuž čo... Každý sme iný... Potom sme zažili jednu nesmierne zaujímavú hodinu s p. p. triednou, ktorá nám hovorila že na orál máme ešte čas.


10. 5. 2007

Dnes ráno vládla v triede smutná nálada lebo sme prehrali hokej:(. Ale aj tak sa hrali karty. Cez telinu sme si zahrali basketbal( ešteže nebola atletika ) . Cez druhú hodinu nás skúšala triedna naše prejavy. Cez geografiu sme dostávali písomky a nejak moc ľudí dostalo jednotku.  Na chémii bolo nejak málo  ľudí, ale naštastie nebola písomka. Na fyzike sme sa nudili pri príkladoch, ale maťka nám rozprávala  o jej svadbe:D:D:D  A ona nás nepozvala :(
                                                                           Mišo

18.5.2007

Dnes sme v škole mali trošičku poupratovať (umyť lavice, okná, podlahu) a možno práve preto, že sme narobili viac bordelu ako poriadku nás naša triedna nechala odísť zo školy ako posledných... Medzitým ako sme sa my zabávali s temperkami, lepidlom a práškom na čistenie boli niektorý vyvolený na olympiáde či čo to bolo... a ževraj sa im darilo... ale aj tak si myslím že v škole bolo lepšie :D No, toľko asi na tento deň... viac si môžete pozrieť vo fotoalbume, ktorý onedlho bude uverejnený... onedlho... (chápte to tak, že bude uverejnený keď mi skončí zaracha na comp a budem tu môct byť dlhšie...) :(

PS:aaa už je tam ;-)